fbpx
Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Instagram

Instagram jest kanałem, którego popularność stale rośnie. Jest mniej oficjalny niż Facebook, dlatego może być skuteczną formą „luźnej” reklamy i interakcji z odbiorcami. Potencjał tego serwisu społecznościowego jest ogromny. Regularne dodawanie zdjęć, profesjonalnych grafik i przemyślanych postów z hashtagami to podstawa dopracowanej strategii, jednak istotne jest również pozyskiwanie followersów i budowanie więzi z nimi. Chętnie się tym zajmiemy za Ciebie!

Pokaż „ludzkie” oblicze swojej firmy

Instagram wyróżnia się na tle innych mediów społecznościowych swoją mniej oficjalną formą. Dzięki temu może być więc wykorzystywany do komunikacji marketingowej marki. To doskonałe narzędzie do komunikacji wizualnej – profesjonalne zdjęcia, ciekawe grafiki i dobrej jakości materiały wideo to bardzo dobry sposób na zwiększenie rozpoznawalności i świadomości marki. Spójna strategia wizualna to także przemyślane posty oraz odpowiednie hashtagi. To jednak wciąż za mało, ponieważ Instagram to również bieżące interakcje z użytkownikami, inicjatywa i dialog. Odbiorcy muszą wiedzieć, że Twoja marka jest otwarta i chętna do rozmowy i pomocy. Pomożemy Ci to osiągnąć.

Dlaczego warto mieć profesjonalnie prowadzony profil firmowy na Instagramie?

  • Możliwość wykorzystania potęgi Visual Content.
  • Możliwość dotarcia do szerokiego grona użytkowników oraz influencerów.
  • Zwiększenie rozpoznawalności i wzmacnianie pozycji marki.
  • Sposób na budowanie trwałych relacji z odbiorcami.
  • Możliwość reklamowania wybranych produktów i usług.

Poprowadzimy Twój profil na Instagramie!

Skuteczne działania w mediach społecznościowych wymagają nie tylko czasu i starannie zaplanowanej, spójnej strategii, ale również wiedzy i doświadczenia w social media marketingu. Oddaj swój instagramowy profil firmowy w nasze ręce, a zadbamy o spójną komunikację wizualną Twojej marki. Przeanalizujemy Twoją branżę, grupę docelową i działania konkurencji, a następnie opracujemy atrakcyjną strategię komunikacji wizualnej Twojej marki. Nasze zdjęcia i grafiki ciekawią, inspirują, angażują i wzbudzają emocje. Wiemy jednak, że strona wizualna to nie wszystko, dlatego zadbamy również o atrakcyjny content i odpowiednie hashtagi. Wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym, a także doskonała znajomość mediów społecznościowych, w tym między innymi właśnie Instagrama, pozwala nam działać skutecznie i nieszablonowo zarazem. Doskonale wiemy, jak pozyskiwać nowych obserwujących, angażować istniejących fanów i budować z nimi trwałe relacje. Działamy kreatywnie i spójnie z komunikacją wizualną marki, dzięki czemu realnie wpływamy na jej rozpoznawalność i świadomość. Przekonaj się sam!