fbpx
Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Linkedin

Portal LinkedIn to wyjątkowy kanał komunikacji, który łączy profesjonalistów. Dziś służy już nie tylko do działań rekrutacyjnych, ale również do nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń. Jego użytkownikami są osoby ze średniego i wysokiego szczebla społeczeństwa, w tym między innymi dyrektorzy, menadżerowie, marketingowcy i specjaliści. To jeden z najprężniej rozwijających się mediów, jeśli chodzi o budowanie wizerunku marki w Internecie, a także bardzo atrakcyjne miejsce do promocji usług i produktów – Twoja firma musi być tu aktywna!

Pokaż, że się rozwijasz i jesteś na bieżąco.

Początki LinkedIna to głównie konta prywatne oraz działania rekrutacyjne. Dziś ten serwis społecznościowy to znacznie więcej – to cenne źródło informacji o marce, jej działaniach, osiągnięciach, inwestycjach i celach. To także doskonałe miejsce do pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Strategia komunikacji marki na portalu LinkedIn znacznie różni się od contentu, który publikuje się na pozostałych kanałach mediów społecznościowych. Tu stawia się na profesjonalizm, wysokie kompetencje i renomę. Z przyjemnością zajmiemy się tym za Ciebie.

Dlaczego prowadzenie profilu na portalu LinkedIn jest tak ważne?

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki i pozytywnego wizerunku pracodawcy.
  • Obserwacja działań konkurencji i możliwość reagowania na zmieniające się trendy.
  • Możliwość poszerzania kontaktów biznesowych.
  • Wzmacnianie zaangażowania pracowników i budowanie przyjaznej atmosfery pracy.

Poprowadzimy Twój profil na LinkedIn!

Podstawą skutecznej komunikacji marki na LinkedIn jest poznanie branży i potrzeb konsumentów. Przyjrzymy się działaniom Twojej konkurencji oraz przeanalizujemy dotychczasowe działania marketingowe Twojej firmy, a następnie ustalimy przemyślaną strategię działania, dzięki której Twoja firma odbierana będzie jako ekspert branżowy i godny uwagi pracodawca. W razie potrzeby pomożemy Ci również stworzyć konto firmowe na LinkedIn od podstaw, wykorzystując wysokiej jakości grafiki oraz profesjonalny opis. Doskonale wiemy, że na tym kanale istotny jest zwłaszcza wartościowy i wyczerpujący content – zadbamy więc o to, by pokazać, że Twoja firma jest na bieżąco z aktualnymi trendami i systematycznie się rozwija. Wykreujemy Cię na eksperta branżowego – opracujemy rzetelne i bogate w cenne informacje treści, które przyciągną do Twojego profilu nowych użytkowników. Skontaktuj się z nami i powierz nam prowadzenie swojego profilu LinkedIn, a nie będziesz długo czekać na korzyści!