fbpx
Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

O nas

Jesteśmy Internetową Agencją Marketingową, która od podszewki zna świat serwisów społecznościowych. Od wielu lat wspieramy firmy w zakresie szeroko pojętego marketingu w sieci. Jedną z naszych specjalizacji jest social media marketing. Oddaj swój profil w mediach społecznościowych w nasze ręce,
a sam przekonasz się, jak skutecznie działamy!

Kim jesteśmy?

Nasza Agencja Interaktywna to zgrany i zaangażowany zespół specjalistów o wysokich kompetencjach i szerokim doświadczeniu w marketingu internetowym. Serwisy społecznościowe znamy jak własną kieszeń i wiemy, jak działać, by wspierać naszych Klientów w drodze do sukcesu.
W działaniach online nie mamy sobie równych – to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego stale się szkolimy i poszerzamy swoje umiejętności, by być jeszcze skuteczniejszymi w działaniu.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy ekspertami od social media marketingu – wiemy doskonale, jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych.
W Twoim imieniu poprowadzimy profile w mediach społecznościowych, dzięki czemu Twoja marka stanie się rozpoznawalna i bardziej popularna.

 

Prowadzenie profilu na Facebooku

Prowadzenie profilu na Facebooku

Prowadzenie profilu na Instagramie

Prowadzenie profilu na Instagramie

Prowadzenie profilu na LinkedIn

Prowadzenie profilu na LinkedIn

Mamy pewny sposób na Twój sukces w biznesie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża rządzi się swoimi prawami. Właśnie dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przed rozpoczęciem współpracy dokładnie poznajemy specyfikę jego pracy, grupę docelową oraz działania konkurencji. Wszystko to po to, by stworzyć spójną strategię komunikacji marki, która pomoże Klientom osiągnąć ich wyznaczone cele biznesowe. Dziś profil firmowy w mediach społecznościowych nie jest niczym wybitnym – większość firm albo już go posiada albo zamierza w najbliższym czasie go założyć. Naturalnym jest więc, że wybicie się na tle konkurencji staje się coraz trudniejsze, zwłaszcza gdy przedsiębiorca nie ma czasu na działalność w social mediach. Tu wkraczamy my – wraz ze swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie social media marketingu. Pomagamy naszym Klientom zwiększyć rozpoznawalność i świadomość marki, a także nawiązać trwałe, oparte na dialogu relacje z odbiorcami.

W czym możemy Ci pomóc?

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców.
  • Dotarcie z przekazem/promocją do konkretnej grupy docelowej.
  • Budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Budowanie zaufania konsumentów.
  • Zwiększenie rozpoznawalności i świadomości marki.
  • Zwiększenie zasięgu postów i konwersji.
Nie masz czasu, by pilnować swoich kont w social mediach?
A może prowadzone dotychczas działania były nieefektywne?
Zaufaj nam, a wesprzemy Cię w drodze do sukcesu!